Vítejte
Spousta lidí běhá. Každý od svého běhání očekává něco jiného: zlepšení kondice, formování postavy, zlepšení běžecké výkonnosti nebo výkonnosti v jiném sportovním odvětví nebo si jen tak chodí běhat pro radost. Běháním můžete dosáhnout všech těchto cílů, je však zapotřebí k tomu běh správně směrovat, efektivně naplánovat a zorganizovat.
 
Nezřídka se stává, že lidé chodí běhat rádi a věnují tomu i hodně času a potu, ale očekávané výsledky se nedostavují, i přesto že se opravdu snaží. Důvodů bývá celá řada: neefektivně volená tréninková zátěž, špatné řazení a dávkování tréninků, různé polopravdy a fámy o běhání nebo třeba špatný odhad svých možností.
 
Pro dosažení cílů je zapotřebí, aby byl běžecký trénink správně sestaven a naplánován, zejména v dnešní době, kdy má většina lidí nedostatek volného času. Snažte se proto čas věnovaný běhu využít naplno a dosáhnout tak co nejlépe svých cílů.
 
Pomůžeme Vám:
 
  • Naplánovat dlouhodobý i krátkodobý tréninkový plán a vhodně ho upravit podle aktuální situace a Vašich potřeb pro dosažení Vašeho cíle
  • Otestovat Vaši výkonnost pro efektivnější trénink
  • Vybrat vhodné potravinové doplňky a běžecké vybavení
  • Zlepšit běžeckou techniku a výkonnost

 

 

Aktuality:

 

Od října jsem nastartovali pravidelné plavecké kurzy se zaměřením na kondiční plavání a plaveckou techniku, v bazéně střední školy Na Třebešíně. Vždy ve středu od 20:00 do 21:00. 

Pokud budete mít zájem se zůčastnit, neváhejte mne kontaktovat

Copyright © 2011. All Rights Reserved JJ Running Man Úvod: O nás: Treninky: Kontakt